Stěhování v Praze a okolí

Potřebujete profesionální a spolehlivou stěhovací firmu v Praze? Neztrácejte čas a kontaktujte nás! Kompletní a profesionální stěhování, které vás zbaví všech starostí při stěhování v rámci Prahy a blízkém okolí - to je naše služba stěhování Praha. Přestěhujeme Vás do a ze všech typů domácností, včetně bytů, domů, vil, residencí, chalup či chat. Přestěhujeme vaši kancelář, obchod, sklad, dílnu, salón nebo celou firmu. Stěhujeme i školy, školky a úřady.

Pomáháme vám se stěhováním. Už od rolu 2006.

Při stěhování domu, bytu nebo kanceláře v Praze a okolí je důležité mít po svém boku odborníky, kteří vám zajistí hladký a bezstarostný průběh stěhování. Naše zavedená stěhovací firma v Praze je přesně tím partnerem, kterého hledáte! Přesvědčte se sami o naší kvalitě a spolehlivosti! Kontaktujte nás ještě dnes a získejte nezávaznou cenovou nabídku. Vaše spokojenost je pro nás cenná!  

Zkušený stěhovací tým

Spolehlivé, vlastní vozy

Profesionální obaly

Koncese na autodopravu - "malou" i "velkou"

Dovoz stěhovacích krabic předem

Pojištění profesionálního dopravce

Kolik stoji profi stěhování v Praze?

Profesionální tým: Naši zkušení a pečliví pracovníci jsou vyškoleni pro správné balení, demontáž nábytku, manipulaci s citlivými předměty a bezpečné přepravy. Vaše věci budou v jejich péči v naprostém bezpečí.

Kvalitní vybavení: Používáme spolehlivé vozy s hydraulickou plošinou, moderní stěhovací techniku, ochranné prostředky na nábytek a speciální obaly pro křehké předměty. Váš majetek je pro nás důležitý, a proto s ním zacházíme šetrně a odpovědně.

Flexibilita a přizpůsobení: Rozumíme, že každý stěhovací proces je jedinečný. Snažíme se plně přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům. Můžeme vám nabídnout kompletní stěhování nebo pouze vybrané služby, jako je stěhovací vůz s řidičem nebo balení či montáž.

Postaráme se o vaše stěhování 

Pokud nemáte k dispozici lidi, kteří vám pomohou s vaším stěhováním nebo nechcete obtěžovat své přátele nebo rodinu, či máte ke stěhování věci, se kterými se obtížně manipuluje, nejste zrovna ve formě, je pro Vás zvládnutí procesu stěhování náročné z jiného důvodu, jste zaneprázdněni a na stěhování sami nemáte čas anebo prostě nechcete věnovat svůj drahocený čas a energii na stěhování, naše stěhovací služby pro domácnosti jsou pro Vás ideální. Naši stěhováci mají zkušenosti se stěhováním nejrůznějších břemen a v nejrůznějších podmínkách, takže si můžete být jisti, že se budou moci přizpůsobit vašim individuálním požadavkům bez problémů.

Postaráme se o vše, o plánování i realizaci Vašeho stěhování, takže Vy se můžete soustředit na důležitější věci. Anebo Vám pomůžeme s tou částí stěhování, kterou sami nestíháte nebo si na ni netroufáte.

Starost o balení nechte na nás. Vy se věnujte důležitějším věcem.

Balení můžete nechat na nás

Nechcete-li nebo nemůžete-li trávit čas balením do stěhovacích krabic a boxů, objednejte si pro službu  balící službu a pečlivě a profesionálně vaše knihy, nádobí, ošacení, drobné předměty nebo vybavení firmy či úřadu zabalíme my. Váš nábytek, techniku a spotřebiče zabalíme před stěhováním proti poškození do ochranných folií automaticky.

Stěhovací obaly neshánějte

Nemáte-li vlastní, dodáme vám přepravky, kartonové krabice, šatní boxy, lepící pásky. Buď předem nebo v den stěhování. Můžete si je i jen půjčit. Samozřejmostí je zabalení vašeho nábytku, techniky a elektroniky do námi dovezené strečové a bublinkové folie.

Hlavní prioritou našich stěhovacích služeb v Praze je pomoci vám zminimalizovat stres, který se stěhováním, ať už domácnosti nebo kanceláře či komerčního prostoru, může být spojen. Díky našim dlouholetým zkušenostem chápeme, jak náročné může být stěhování, ať máte rodinu, kolegy či přátele na pomoc nebo ne. Máte své jiné povinnosti v práci, k rodině, přátelům, máte naplánované meetingy nebo náročné pracovní či soukromé úkoly, které vám neumožňují naplánovat proces stěhování sami a úspěšně jej pak realizovat. Nemyslíme si, že Vy byste se měli v noci budit hrůzou a přemýšlet, jak stěhování zvládnout. A to vedle stresu, které změna domova nebo pracoviště přináší už sama o sobě. Toto vše jsou důvody, proč je tak užitečné mít k dispozici profesionální stěhovací firmu.


Služby stěhování Praha

Stěhování bytů Praha

Stěhujeme po Praze domácnosti jakékoliv velikosti a typu včetně: balící služby do stěhovacích krabic,  montážní služby (nábytek, žaluzie, garnýže...), odvozu do sběrného dvora, stěhování pian, klavírů, trezorů a jiných těžkých břemen.

Stěhování domů Praha

Stěhujeme po Praze rodinné domy a vily jakékoliv velikosti včetně: balící služby do stěhovacích krabic, montážní služby (nábytek, žaluzie, garnýže...), odvozu do sběrného dvora, stěhování pian, klavírů, trezorů a jiných těžkých břemen nebo Full Service.

Stěhování vil Full Service Praha

Aneb "stěhování na klíč". Postaráme se o vaše stěhování vily od začátku do konce, od zajištění ochranných obalů a stěhovacích boxů a balení, přes demontáže, montáže nábytku, garnýží, lustrů, polic, drobné opravy nábytku, odpojení a zapojení elektrospotřebičů a PC až po odvoz do sběrného dvora a úklidu.

Stěhování skladů a archivů v Praze a okolí

Stěhování kanceláří v Praze a okolí

Stěhování obchodních prostor v Praze a okolí

Stěhování škol, školek a univerzit v Praze a okolí

Stěhování ordinací a laboratoří v Praze a okolí

Stěhování úřadů a institucí v Praze a okolí