Stěhování do a z Belgie

Expert na stěhování do a z Belgie

Plánujete stěhování do Belgie? Snižte si stres a starosti spojené s relokací a svěřte to odborníkům! Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli usnadnit vaše stěhování do nádherné Belgie nebo návrat zpět domů.

Nabízíme stěhování jak v rámci České republiky, tak i do a z mnoha dalších evropských zemích, Belgii nevyjímaje. Ve skutečnosti jsme expert na stěhování do a z Belgie (a Švýcarska), zejména Bruselu a Monsu, a to včetně vyřízení fakturace s orgány EU a NATO

Proč si vybrat na stěhování do a ze Belgie EASY MOVING? 

Profesionální přístup

S více než 17 lety praxe v oblasti stěhování týkajícího se Belgie vám zaručujeme nejvyšší úroveň profesionality a péče. Naše týmy jsou zkušené a disponují kvalitním vybavením a technologiemi.

Kompletní služby

Poskytujeme rozsáhlou paletu služeb, včetně balení, přepravy, vykládky a vybalení vašeho majetku, montáže, demontáže a fakturace s EU a NATO... Můžete se na nás plně spolehnout po celou dobu stěhovacího procesu, od začátku až do konce.

Přizpůsobení vašim potřebám

Jsme si vědomi, že každé stěhování je jedinečné. S ohledem na to přizpůsobíme naše služby vašim individuálním požadavkům a potřebám, abychom vám zajistili optimální průběh celého stěhování do nebo z Belgie, zejm. Bruselu a Monsu.

Bezpečnost a zabezpečení

Plně si uvědomujeme, jak cenný je pro vás váš majetek. Proto přistupujeme ke stěhování vašich věcí s maximální opatrností a zabezpečením. Vaše věci budou v bezpečí po celou dobu stěhování a odpovědnost za případné škody, včetně rizik spojených s přepravou, je plně pojištěna.

Belgické know-how

Disponujeme bohatými znalostmi a zkušenostmi s cílovou destinací, Belgií. Rádi vám pomůžeme překonat organizační a logistické výzvy, které mohou být spojené s vaším přesunem do této nové země nebo s návratem zpět.Uvolněte se a nechte nás se o vše postarat! Kontaktujte nás ještě dnes a začněte plánovat své bezstarostné stěhování do Belgie!

Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Poskytujeme vám osobní zákaznickou podporu a vždy jsme tu, abychom vám odpověděli na vaše otázky a vyřešili případné problémy. Díky našim znalostem a zkušenostem s belgickým prostředím vám můžeme poskytnout cenné rady a informace. Pomůžeme vám s organizačními a logistickými výzvami, abyste vaše stěhování do nebo z Belgie proběhlo plynule a úspěšně.  

Použití výtahu při stěhování v Belgii

Možnost použití výtahu při stěhování v Belgii, zejména Bruselu, závisí na konkrétních podmínkách a pravidlech každé budovy. V některých případech je možné výtah pro stěhování použít, zatímco v jiných budovách může být použití výtahu omezené nebo dokonce zakázáno.

Při stěhování do bytového komplexu nebo společného domu je důležité konzultovat použití výtahu s vlastníkem, správcem budovy nebo společenstvím vlastníků. Mohou existovat pravidla o rezervaci výtahu pro stěhování nebo omezení jeho použití v určitých časech nebo dnech.

Pokud máte nájemní byt, je vhodné se poradit s pronajímatelem ohledně použití výtahu při stěhování. V některých případech může být vyžadováno splnění specifických podmínek, jako je například poskytnutí zálohy nebo předem dohodnutí času pro stěhování. 

Proto je vhodné předem konzultovat možnosti použití výtahu s relevantními stranami, jako jsou vlastníci budovy, správci nebo pronajímatelé, abyste měli jasnost o podmínkách a pravidlech pro stěhování v Bruselu.

Pokud použití výtahu v budově, ke se bude nakládat nebo vykládat váš stěhovaný majetek, není pro stěhování povoleno, bude třeba zajistit externí zvedací plošinu. Rádi ji pro vás zajístíme nebo vám s jejím zajištěním pomůžeme a poradíme

Stěhování do Belgie 

Při stěhování do Belgie je důležité dát si pozor na několik věcí:

  1. Legislativa a administrativa: Informujte se o předpisech a požadavcích týkajících se stěhování do Belgie. Zjistěte si, jaké dokumenty a povolení budete potřebovat pro legální přesun.

  2. Plánování a organizace: Sestavte si plán stěhování a buďte dobře připraveni. Naplánujte termíny, rezervujte stěhovací firmu, ať je čas dostatečně naplánovaný a vyhnete se stresu na poslední chvíli.

  3. Přeprava a pojištění: Zajistěte si spolehlivou a profesionální stěhovací firmu, která má zkušenosti se stěhováním do Belgie. Ujistěte se, že vaše věci budou správně baleny, chráněny během přepravy a že máte pojištění, které kryje případné škody.

  4. Komunikace: Před stěhováním si ověřte, zda se dokážete dorozumívat v místním jazyce nebo alespoň anglicky. Je užitečné se naučit základní fráze a slova v nizozemštině (nebo francouzštině, v závislosti na oblasti, kam se stěhujete), což vám usnadní komunikaci s místními obyvateli.

  5. Sociální a kulturní adaptace: Seznámte se s belgickou kulturou, zvyky a tradicemi, abyste se snadněji a rychleji adaptovali na nové prostředí. Mějte otevřený přístup ke komunikaci s novými lidmi a buďte připraveni na nové způsoby života a pracovního prostředí.

  6. Finanční záležitosti: Zjistěte si informace o bankovních účtech, daňových povinnostech a jiných finančních aspektech spojených se životem v Belgii. Ujistěte se, že máte dostatečné finanční prostředky na pokrytí nákladů spojených se stěhováním a začátkem nového života v zemi.