Mezinárodní stěhování

Stěhování do zahraničí, stěhování ze zahraničí - EU, Velká Británie, Norsko a Švýcarsko

Sháníte mezinárodní stěhování po Evropě za prací, z rodinných důvodů, za studiem, při změně sídla firmy nebo užít si důchodový věk? Volte spolehlivé a profesionální mezinárodní stěhovací služby EASY MOVING. Profesionální stěhovací služby pro vaše stěhování do zahraničí nebo stěhování ze zahraničí najdete u EASY MOVING, stěhovací firma s Eurolicencí a potřebnými koncesemi.


Specialista na stěhování Belgie, Švýcarsko, Francie

Stěhování do Belgie, stěhování z Belgie, stěhování do Švýcarska, stěhování ze Švýcarska

Perfektně zvládneme Vaše větší či menší stěhování do Belgie nebo z Belgie, do Francie a z Francie či stěhování do a ze Švýcarska, stěhování domácnosti nebo firmy. Se stěhováním do a z nejrůznějších měst v Belgii, Francii a Švýcarsku máme opravdu rozsáhlé zkušenosti.

Zkušený stěhovací tým

Spolehlivé, vlastní vozy

Profesionální obaly

Koncese na autodopravu - "malou" i "velkou"

Eurolicence na mezinárodní dopravu

Pojištění profesionálního dopravce

Starost o balení nechte na nás. Vy se věnujte důležitějším věcem.

Balení můžete nechat na nás

Nechcete-li nebo nemůžete-li trávit čas balením do stěhovacích krabic a boxů, objednejte si pro službu  balící službu a pečlivě a profesionálně vaše knihy, nádobí, ošacení, drobné předměty nebo vybavení firmy či úřadu zabalíme my. Váš nábytek, techniku a spotřebiče zabalíme před stěhováním proti poškození do ochranných folií automaticky.

Stěhovací obaly neshánějte

Nemáte-li vlastní, dodáme vám přepravky, kartonové krabice, šatní boxy, lepící pásky. Buď předem nebo v den stěhování. Můžete si je i jen půjčit. Samozřejmostí je zabalení vašeho nábytku, techniky a elektroniky do námi dovezené strečové a bublinkové folie.

Nechte si spočítat cenu svého mezinárodního stěhování

Kam nebo odkud stěhujeme?

Belgie, Bulharsko, Dánsko, Finsko, Francie, Holandsko, Itálie, Irsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie... 

Stěhování po Evropské Unii

Stěhování mezi členskými státy EU, včetně do a z Česka

Stěhování do a ze zemí Evropského hospodářského prostoru

Stěhování Švýcarsko, stěhování Norsko, stěhování Lichtenštejnsko, stěhování Velká Británie

Vše pro vaše mezinárodní stěhování

Pro vaše mezinárodní stěhování máme spolehlivé, nové stěhovací vozy

Autopark

Provozujeme nové, perfektně servisované a udržované skříňové stěhovací vozy značky Iveco, speciálně přizpůsobené pro stěhování, vybavené potřebným manipulačním zařízením a fixačními materiály.

Pro vaše stěhování do zahraničí máme celoevropské pojištění dopravce

Pojištění profesionálního dopravce

Pojištění proti škodě na stěhovaném zařízení na cestě i nakládce/vykládce i na prostorách při mezinárodním stěhování je u nás samozřejmostí. Až do výše 1 mil. Kč je zdarma. Při dopravě i nakládce nebo vykládce v ČR. 

Všechny potřebné koncese a licence pro vaše mezinárodní stěhování

Profesionální stěhováci

Jsme držitelem potřebných oprávnění pro mezinárodní stěhování - koncese na mezinárodní nákladní přepravu (do 3,5 a i nad 3,5 tv tuzemsku i mezinárodně) a Eurolicence.

 

Mezinárodní stěhování bytů

Stěhujeme do zahraničí a ze zahraničí domácnosti jakékoliv velikosti a typu včetně: balící služby do stěhovacích krabic,  montážní služby (nábytek, žaluzie, garnýže...), odvozu do sběrného dvora, stěhování pian, klavírů, trezorů a jiných těžkých břemen.

Mezinárodní stěhování domů

Stěhujeme po Evropě rodinné domy a vily jakékoliv velikosti včetně: balící služby do stěhovacích krabic, montážní služby (nábytek, žaluzie, garnýže...), odvozu do sběrného dvora, stěhování pian, klavírů, trezorů a jiných těžkých břemen nebo Full Service.

Mezinárodní stěhování Full Service

Aneb "stěhování na klíč". Postaráme se o vaše stěhování vily od začátku do konce, od zajištění ochranných obalů a stěhovacích boxů a balení, přes demontáže, montáže nábytku, garnýží, lustrů, polic, drobné opravy nábytku, odpojení a zapojení elektrospotřebičů a PC až po odvoz do sběrného dvora a úklidu.

Stěhování skladů a archivů po Evropě

Stěhování kanceláří do zahraničí nebo ze zahraničí

Stěhování obchodních prostor mezinárodně

Cena stěhování do zahraničí, ze zahraničí

Cena stěhování do zahraničí se může značně lišit v závislosti na několika faktorech, včetně vzdálenosti, množství nákladu, způsobu dopravy, volby stěhovací společnosti, její profesionality a zkušeností, jejích licencí a koncesí (firma skutečně oprávněná provádět mezinárodní stěhování bývá vyšší než cena "rádoby stěhováků") a dalších případných služeb, které si vyberete.

Při plánování stěhování do zahraničí je nejlepší kontaktovat několik stěhovacích společností a požádat o cenovou nabídku na základě vašich specifických požadavků. Společnosti často provedou předběžnou analýzu vašeho mezinárodního stěhování, aby mohly poskytnout přesnější odhad.

Dalšími faktory, které mohou ovlivnit cenu stěhování do a ze zahraničí, jsou například:

  • Vzdálenost: Čím větší je vzdálenost mezi vaším současným a cílovým místem, tím vyšší bude cena mezinárodního stěhování. Stěhování do blízkého zahraničí může být levnější než stěhování do vzdálenějších destinací.
  • Množství nákladu: Čím více věcí budete přepravovat, tím vyšší budou náklady na stěhování do zahraničí nebo ze zahraničí. Společnosti obvykle fakturují na základě objemu nákladu nebo hmotnosti, či času který jim to zabere. Důležitá je také výše dálničních poplatků, poplatků za mosty či tunely v té které zemi a zda bude nutné použít trajekt.
  • Další služby: Některé stěhovací společnosti nabízejí další služby, jako je balení, vybalování, montáž a demontáž nábytku, extra pojištění atd. Tyto služby mohou být připočítány k základní ceně a ovlivnit celkovou částku mezinárodního stěhování.
  • Časový plán: Pokud požadujete rychlé stěhování s brzkým termínem, který vyžaduje vysokou flexibilitu a přizpůsobení, může to zvýšit cenu.

Je důležité si uvědomit, že každá situace je jedinečná a ceny mezinárodního stěhování se mohou lišit mezi různými společnostmi. Doporučuje se získat více cenových nabídek od různých společností a porovnat je, abyste získali přesnější představu o nákladech na stěhování do zahraničí. Neporovnávejte však výslednou cenu ale zejména to, co za své peníze získáte - rozsah služeb, kvalitu, zkušenosti, profesionalitu, spolehlivost stěhovacího vozu, rozsah pojištění - na co se vztahuje, zda i na přepravu, územní rozsah atd.