Mezinárodní stěhování
Profesionální stěhovací služby pro stěhování do zahraničí nebo ze zahraničí

Sháníte mezinárodní stěhování po Evropě za prací, z rodinných důvodů, za studiem, při změně sídla firmy nebo užít si důchodový věk? Volte spolehlivé a profesionální mezinárodní stěhovací služby EASY MOVING.

Kam nebo dokud Vás přestěhujeme?

Belgie, Bulharsko, Dánsko, Finsko, Francie, Holandsko, Itálie, Irsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie...

Pro Vaše mezinárodní stěhování spolehlivé nové stěhovací vozy

Provozujeme nové, perfektně servisované a udržované skříňové vozy značky Iveco, speciálně přizpůsobené pro stěhování, vybavené potřebným manipulačním zařízením a fixačními materiály.

Pro Vaše stěhování pojištění s celoevropskou působností

Pojištění proti škodě na stěhovaném zařízení při mezinárodním stěhování je u nás samozřejmostí. Až do výše 1 mil. Kč je zdarma. Při dopravě i nakládce  nebo vykládce v ČR.

Koncese a licence pro meziárodní stěhování

Jsme držitelem potřebných oprávnění pro mezinárodní stěhování - koncese na mezinárodní nákladní přepravu a Eurolicence.


Specialista na stěhování Belgie a Švýcarsko

Stěhování do Belgie, stěhování z Belgie, stěhování do Švýcarska, stěhování z Švýcarska

Perfektně zvládneme Vaše větší či menší stěhování do Belgie nebo z Belgie či do Švýcarska stěhování domácnosti nebo firmy. Se stěhováním do a z nejrůznějších měst v Belgii a Švýcarsku máme opravdu rozsáhlé zkušenosti.

  • Máme zkušený, profesionální stěhovací tým.
  • Provozujeme nové, spolehlivé, perfektně servisované a vybavené skříňové stěhovací vozy IVECO.
  • Používáme profesionální obalový materiál.
  • Máme příslušnou koncesy pro mezinárodní dopravu včetně tzv. "velké autodopravy" (vozy nad 3,5 t celkové hmotnosti) a Eurolicenci.

Stěhování z Belgie stěhování do Belgie stěhování do Bruselu stěhování do Itálie stěhování do švýcarska stěhování z Německa.