Mezinárodní stěhování

Stěhování do zahraničí, stěhování ze zahraničí - EU, Velká Británie, Norsko a Švýcarsko

Sháníte mezinárodní stěhování po Evropě za prací, z rodinných důvodů, za studiem, při změně sídla firmy nebo užít si důchodový věk? Volte spolehlivé a profesionální mezinárodní stěhovací služby EASY MOVING.

Profesionální stěhovací služby pro vaše stěhování do zahraničí nebo stěhování ze zahraničí najdete u EASY MOVING, stěhovací firma s Eurolicencí a potřebnými koncesemi.


Specialista na stěhování Belgie a Švýcarsko

Stěhování do Belgie, stěhování z Belgie, stěhování do Švýcarska, stěhování z Švýcarska

 Perfektně zvládneme Vaše větší či menší stěhování do Belgie nebo z Belgie či stěhování do Švýcarska, stěhování domácnosti nebo firmy. Se stěhováním do a z nejrůznějších měst v Belgii a Švýcarsku máme opravdu rozsáhlé zkušenosti.

Starost o balení nechte na nás. Vy se věnujte důležitějším věcem.

Balení můžete nechat na nás

Nechcete-li nebo nemůžete-li trávit čas balením do stěhovacích krabic a boxů, objednejte si pro službu  balící službu a pečlivě a profesionálně vaše knihy, nádobí, ošacení, drobné předměty nebo vybavení firmy či úřadu zabalíme my. Váš nábytek, techniku a spotřebiče zabalíme před stěhováním proti poškození do ochranných folií automaticky.

Stěhovací obaly neshánějte

Nemáte-li vlastní, dodáme vám přepravky, kartonové krabice, šatní boxy, lepící pásky. Buď předem nebo v den stěhování. Můžete si je i jen půjčit. Samozřejmostí je zabalení vašeho nábytku, techniky a elektroniky do námi dovezené strečové a bublinkové folie.

Zkušený stěhovací tým

Spolehlivé, vlastní vozy

Profesionální obaly

Koncese na autodopravu - "malou" i "velkou"

Eurolicence na mezinárodní dopravu

Pojištění profesionálního dopravce

Nechte si spočítat cenu svého mezinárodního stěhování

Kam nebo odkud stěhujeme?

Belgie, Bulharsko, Dánsko, Finsko, Francie, Holandsko, Itálie, Irsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie... 

Stěhování po Evropské Unii

Stěhování mezi členskými státy EU, včetně do a z Česka

Stěhování do a ze zemí Evropského hospodářského prostoru

Stěhování Švýcarsko, stěhování Norsko, stěhování Lichtenštejnsko, stěhování Velká Británie

Vše pro vaše mezinárodní stěhování

Pro vaše mezinárodní stěhování máme spolehlivé, nové stěhovací vozy

Autopark

Provozujeme nové, perfektně servisované a udržované skříňové stěhovací vozy značky Iveco, speciálně přizpůsobené pro stěhování, vybavené potřebným manipulačním zařízením a fixačními materiály.

Pro vaše stěhování do zahraničí máme celoevropské pojištění dopravce

Pojištění profesionálního dopravce

Pojištění proti škodě na stěhovaném zařízení na cestě i nakládce/vykládce i na prostorách při mezinárodním stěhování je u nás samozřejmostí. Až do výše 1 mil. Kč je zdarma. Při dopravě i nakládce nebo vykládce v ČR. 

Všechny potřebné koncese a licence pro vaše mezinárodní stěhování

Profesionální stěhováci

Jsme držitelem potřebných oprávnění pro mezinárodní stěhování - koncese na mezinárodní nákladní přepravu (do 3,5 a i nad 3,5 tv tuzemsku i mezinárodně) a Eurolicence.

 

Mezinárodní stěhování bytů

Stěhujeme do zahraničí a ze zahraničí domácnosti jakékoliv velikosti a typu včetně: balící služby do stěhovacích krabic,  montážní služby (nábytek, žaluzie, garnýže...), odvozu do sběrného dvora, stěhování pian, klavírů, trezorů a jiných těžkých břemen.

Mezinárodní stěhování domů

Stěhujeme po Evropě rodinné domy a vily jakékoliv velikosti včetně: balící služby do stěhovacích krabic, montážní služby (nábytek, žaluzie, garnýže...), odvozu do sběrného dvora, stěhování pian, klavírů, trezorů a jiných těžkých břemen nebo Full Service.

Mezinárodní stěhování Full Service

Aneb "stěhování na klíč". Postaráme se o vaše stěhování vily od začátku do konce, od zajištění ochranných obalů a stěhovacích boxů a balení, přes demontáže, montáže nábytku, garnýží, lustrů, polic, drobné opravy nábytku, odpojení a zapojení elektrospotřebičů a PC až po odvoz do sběrného dvora a úklidu.

Stěhování skladů a archivů po Evropě

Stěhování kanceláří do zahraničí nebo ze zahraničí

Stěhování obchodních prostor mezinárodně