Reference stěhování

Prohlédněte si další recenze na Google a celém internetu. Také budeme rádi za vaše hodnocení, pokud už jste se s námi stěhovali. Zadat ho můžete zde.

Děkuji společnosti Easy Moving za perfektně zvládnuté přestěhování ze zahraničí. Oceňuji profesionální přístup, ochotu a spolehlivost.

Sona Hvorecka

Skvělá zkušenost! Vše proběhlo hladce a bez problémů - jak bylo domluveno, včas, při balení se nic nezničilo. Také - služba zapůjčení a vyzvednutí boxů je něco, co oceníte, pokud se s tím nechcete moc trápit.
Co může být pro cizince důležité - žádný problém s komunikací v angličtině.
100% doporučeno!

Barbara Bs

Doporučuji všem, velmi profesionální přístup, rychlý a spolehlivý.
Stěhoval mě z Belgie do České Republiky, opravdu nejlepší. 

Relax Music

Profesionální přístup, stěhování proběhlo rychle, stěhované věci byly pečlivě zabaleny nic se nepoškodilo jsem velice spokojen Doporučuji !!!!

Rich777

Vybrala jsem tuto firmu na základě doporučení a byla jsem moc spokojená. Rychlé jednání, všechen nábytek pečlivě zabalili do pevné fólie a dodali i krabice. Stěhováci snášeli nábytek ze 4.patra bez výtahu a když šli s práznýma rukama nahoru zpátky, tak vybíhali schody. Nic se nepoškodilo a byli velmi ochotní a rychlí. Doporučila jsem je na stěhování i svým rodičům a manželovi do práce a vše bylo v pořádku. Ještě jednou děkuji za profesionální přístup a ať se daří!

Ivana Samcová

Tím to způsobem bych chtěla ještě jednou poděkovat společnosti Easy Moving za odbornou službu. Chlapy ani chvilku nemarnili čas, rychlé a bezpečně přestěhovali můj byt,rozmontovali a následně vše perfektně zmontovali zpět. Jíž ne poprve objednávám jejích služby a jsem nesmírně spokojená🤗Moc děkují. Všem vřelé doporučují, nebudete zklamání.

Julia Averyanova 

Náhodně jsme oslovili tuto firmu pro náročný úkol stěhování celé firmy o cca 150 zaměstnancích. Osobní věci, nábytek, archív dokumentů, atd. Byla to velmi náročná akce, která byla rozložena do několika etap v delším časovém úseku tak, abychom souběžně s tím mohli zachovat plný provoz naší firmy. Perfektní spolupráce, profesionální a přitom lidský přístup, operativní domluva, vše co se dohodlo, splněno na 100%. Nemáme žádné výhrady, mohu jen doporučit. Ještě jednou děkujeme !!!

Kamila Čermáková

Mohu jenom doporučit. Naprostá spokojenost! Byl jsem se vším spokojený, chlapci byly ochotny a rychly, dobrý ceny.

Martin HonzaMezinárodní stěhování

Stěhování Švédsko: Stockholm - Praha; stěhování Francie: Paříž - Praha; stěhování Belgie: Brusel - Praha; stěhování Belgie: Praha - Mons; stěhování Německo: Berlín - Praha; stěhování Slovensko: Bratislava - Praha; stěhování Anglie: Praha - Londýn; stěhování Itálie: Milano - Praha; stěhování Švýcarsko: Zurich - Praha; stěhování Rakousko: Salzburg - Praha; stěhování Maďarsko: Budapěšť - Praha; stěhování Holandsko: Praha - Amsterodam ...

Stěhování pro firmy

Urban Survival; Moramedica; Scandi Travel; Royal Thai Embassy; Information technolgies; PrimeCell Therapeutics; Clarisima; Sound Power; Le Vie Herbally ...

Stěhování ve veřejné sféře

Stěhování zavazadel delegací a vybavení doprovodných týmů: prezident Obama, prezident Medvěděv, papež Jan Pavel II., viceprezident Biden, princ Charles, kambodžský král, marocký král, jihokorejská prezidentka, portugalský prezident, prezidenti Visegrádské 4 a jiné státní návštěvy a delegace; Hygienická stanice hlavního města Prahy; Výzkumný ústav pedagogický v Praze; Svaz účetních ..

Stěhování domácností

Od roku 2006 již přes 1 500 přestěhovaných domácností.
Od drobného stěhování studentského pokoje po stěhování 3 patrové prostorné vily či ambasády. Po Praze, celém Česku, celé EU, do a z Velké Británie, Švýcarska a Norska a také na ostrovy ve Středozemním moři a Atlantiku.