canstockphoto2505266.jpg

Stěhování BUDGET

Ekonomické stěhování

Převezmeme a naložíme vámi nebo vašimi pracovníky zabalené a připravené věci, případně vystěhované do přízemí či před dveře. Převezeme je a na místě vykládky stěhované věci vám nebo pracovníkům vaší firmy předáváme po složení z nákladního prostoru stěhovacího vozu. Můžeme dle vaší volby zapůjčit stěhovací boxy a dodat ochranné obaly nebo poskytnout vybranou službu, která je součástí stěhování Full Service.

 

Stěhování pro omezenější rozpočet

AUTO S ŘIDIČEM: Platíte přistavení vozu, dobu provozu vozu (stání nakládka/vykládka), přepravu a pomoc řidiče při nakládce a vykládce.

Autodoprava – dáme vámě k  dispozici vozy s nákladním prostorem 18 m3 nebo 25 m3 anebo 38 m3 nebo i více vozů současně a k tomu profesionálního řidiče. Zajistíme správné uspořádání stěhovaných věcí v nákladním prostoru a jejich zabezpečení a na naše riziko jejich přepravu mezi místy nakládky a vykládky. Přípravu a naložení a vyložení věcí zajištujete vy.

PRONÁJEM DODÁVKY S ŘIDIČEM

Pronajmeme vám dodávku s řidičem, jehož úkolem je bezpečně přejet z bodu A do bodu B dle vašich instrukcí. Nakládku, vykládku a související práce zajištujete vy a vy rovněž hradíte nákup pohoných hmot a případné dálniční a podobné poplatky.

 

+420 775 038 888

Zátopková 100/2, 160 00 Prague 6, Czechia

©2019 by Easy moving. Stěhování mezinárodní a lokální. Stěhování v pohodě. Praha, ČR, EU. Easy Moving.