Rezidenční stěhování
Přestěhujeme Vás do a ze všech typů domácností

Stěhujeme kompletně

Stěhujeme po Praze, Česku a EU domácnosti jakékoliv velikosti. A stěhujeme kompletně - pokud si to budete přát, to znamená včetně řady souvisejících a doplňkových služeb, jako balící služby do stěhovacích krabic, montážní služby včetně např. lustrů či garnýží, odvozu do sběrného dvora, stěhování pian, klavírů, trezorů a jiných těžkých břemen. Jako prémii ke stěhování domácnosti u nás na jednom můžete najít i pomoc bytového architekta či designéra, odborníky pro rekonstrukci či na plánování a realizaci osvětlení, úklidové služby či realizaci nebo údržbu zahrady.

Stěhování v pohodě

Hlavní prioritou našich služeb je pomoci zákazníkům tím, že zminimalizujeme stres, který se stěhováním domácnosti může být spojen. 

Díky našim 10-ti letým zkušenostem chápeme, jak náročné může být stěhování bytu či vily, ať máte rodinu, kolegy či přátele na pomoc nebo ne. Máte své jiné povinnosti v práci, k rodině, přátelům, máte naplánované meetingy nebo náročné pracovní či soukromé úkoly, které vám neumožňují naplánovat proces stěhování sami a úspěšně jej pak relizovat. Nemyslíme si, že Vy byste se měli v noci budit hrůzou a přemýšlet, jak stěhování zvládnout, a to vedle stresu, které změna domova přináší už sama o sobě. Toto vše jsou důvody, proč je tak užitečné mít k dispozici profesionální stěhovací firmu. 

Stěhování EASY MOVING je firma, která se specializuje na rezidenční stěhování.

Přestěhujeme Vás do a ze všech typů domácností, včetně bytů, domů, vil, residencí, chalup či chat. Pokud nemáte k dispozici lidi, kteří vám pomohou s vaším stěhováním nebo nechcete obtěžovat své přátele nebo rodinu, či máte ke stěhování věci, se kterými se obtížně manipuluje, nejste zrovna ve formě, je pro Vás zvládnutí procesu stěhování náročné z jiného důvodu, jste zaneprázdněni a na stěhování sami nemáte čas anebo prostě nechcete věnovat svůj drahocený čas a energii na stěhování, naše stěhovací služby pro domácnosti jsou pro Vás ideální. 

Naši stěhováci mají zkušenosti se stěhováním nejrůznějších břemen a v nejrůznějších podmínkách, takže si můžete být jisti, že se budou moci přizpůsobit vašim individuálním požadavkům bez problémů.

Postaráme se o vše, o plánování i realizaci Vašeho stěhování, takže Vy se můžete soustředit na důležitější věci. Anebo Vám půžeme s tou částí stěhování, kterou sami nestíháte nebo si na ni netroufáte.