Jak na stěhování v pohodě - tipy a vychytávky

Stěhování v pohodě


Stěhování do nového domova může být vzrušující. Stejně tak to může být den plný stresu. Od pečlivého zabalení všech věcí až po zbavení se těch starých, naplánování stěhování, zrušení služeb ve vašem starém domově a jejich aktivaci ve vašem novém domově… Může to vypadat, že se něco musí pokazit. Nedělejte si starosti. Zde je 10 tipů, které vám pomohou přestěhovat se v pohodě.

1. Pečlivě si vyberte datum stěhování

Věnujte zvláštní pozornost výběru dne stěhování a ujistěte se, že to dává největší smysl pro všechny zúčastněné. Stěhováci jsou obvykle nejvíce bussy o víkendech, na začátku a na konci každého měsíce, v létě a o prázdninách. Díky flexibilitě v datu stěhování můžete být schopni zajistit si lepší podmínky, včetně ceny stěhování. Pokud se stěhujete do bytového domu, zjistěte, zda se ve stejný den nebude stěhovat někdo jiný.


2. Využijte stěhování jako příležitost k “odlehčení”

Stěhování je ten pravý čas k vytřídění vašeho vybavení a vašich věcí. Rozhodněte se, co zůstane, co je třeba prodat či věnovat a co půjde na skládku.

3. Vytvořte si seznam úkolů

Prioritizujte své úkoly vytvořením seznamu a udělejte si čas, abyste se ujistili, že je na něm vše. Jděte den po den, pokoj po pokoji, ujistěte se, že každý úkol a čas je zvažován.

4. Změřte nábytek, abyste se ujistili, že se vejde do vašeho nového domova - a projde skrz dveře

Poslední věcí, kterou chcete udělat, je investovat čas, peníze a úsilí do stěhování nábytku ze starého domu do nového, jen abyste zjistili, že se nehodí. Zabraňte nepříjemnostem změřením nábytku a prostoru, ve kterém chcete bydlet v novém domě.

5. Jako stěhovací krabice používejte předměty z domácnosti

Kufry, čisté odpadkové koše a koše na prádlo mohou také posloužit jako přepravky ...

6. Jasně označte krabice

Urychlete proces vybalení tím, že označíte krabice informací o místnosti, do které patří, a tím, co obsahují.

7. Použijte pytle na odpadky k zabalení oblečení na ramínku

Složení oblečení z ramínek, skládání a balení, pak vybalení a opětovné zavěšení … Vynechejte to a ušetřete si čas a energii tím, že budete balit oblečení rovnou na ramínkách. Svažte ramínka (aby se vám nepropletly) spolu s oblečením k sobě a poté použijte pytel na odpadky jako tašku k ochraně oblečení.

8. Foťte

Vyfoťte zapojení kabelů K TV, PC atd., abyste je mohli opět snadno zapojit v novém domově.

10. Zabalte organizer i s příbory do strečové folie

Není nutné vyjmout příbory ze zásobníku a pečlivě je balit. Celý organizér naplněný příbory pevně a bezpečně zabalte do folie nebo igelitu a stěhujjte jej tak, jak je.

163 zobrazení0 komentářů