top of page

POJIŠTĚNÍ PŘI STĚHOVÁNÍ

Kdyby přece jen ...

Vy se o nic starat nemusíte

Váš nábytek, větší i drobný, umělecká díla, domácí spotřebiče a elektroniku při stěhování pečlivě zabalímedo strečové a bublinkové folie(skleněný nábytek, čalouněný nábytek, kožený nábytek, umělecká díla). Ve voze je upevníme pásy a dekami. 

Skříně vozů jsou polstrované, vybavené úchyty pro upevnění nábytku a zařízení. Naši manipulanti disponují rozsáhlými zkušenostmi při balení nábytku a zařízení, manipulaci s nimi. 

Řidiči vlastní příslušná řidičská oprávnění a profesní průkaz řidiče, vydávaný po absolvování povinných školení (každoročních). 

Kdyby přece jen přes všechna uvedená opatření došlo ke škodě na vašem zařízením, škoda je pojištěna. Vy se o nic nemusíte starat.

Škoda na přepravovaných věcech

Pro případ vzniku škody na přepravovaných věcech (ztráta, zničení, poškození) při transportu je sjednáno pojištění odpovědnosti silničního přepravce s limitem pojistného plnění 1.000.000 Kč a územní platností pro Českou republiku a Evropu.

Škoda při manipulaci při stěhování nebo nebo na objektu

Pro případ vzniku škody (ztráta, zničení, poškození) na stěhovaných břemenech nebo objektu samotném při stěhovacích pracech v objektu (balení, montáž/demontáž nábytku, manipulace se stěhovaným nábytkem, břemeny a dalsími věcmi v objektu a pod.) je sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu s limitem pojistného plnění 1.000.000 Kč. Obě pojištění byla sjednána u Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group. Na náklad objednatele je možné sjednat připojištění (cca 1.000 Kč na každý další 1.000.000 Kč pojistné hodnoty).

Pojištění: Terms of Use
bottom of page