top of page
minimální Office

KOMERČNÍ STĚHOVÁNÍ

Stěhování kanceláře, obchodu ...

Profesionálně přestěhujeme kanceláře, obchodní, administrativní, skladovací i výrobní prostory, hotely, školy, školky a university ...

Komerční stěhování: Services

PROFESIONÁLNĚ PŘESTĚHUJEME JAKÝKOLIV KOMERČNÍ PROSTOR

Stěhování pro firmy a instituce
Stěhování kanceláří, obchodních, administrativních, skladovacích, výrobních prostor, hotelů, škol, školek, universit ...

Nedělejte si starosti s plánováním a organizací stěhování kanceláří

Při stěhování kanceláří, výrobních, skladovacích anebo dílenských prostor, hotelů a restaurací, obchodů a jiných provozů, škol, školek, úřadů a instutucí nebo celých firem vám pomůžeme s plánováním stěhování a jeho organizací a efektivním zvládnutím.

Svěřte nám balení

Objednejte si balící servis a vaši dokumentaci a drobné předměty zabalíme do stěhovacích krabic my. Ušetříte čas. Poradíme vám, jak se stěhovat efektivně. Zajistíme přípravu samolepících štítků pro usnandnění identifikace stěhovaných předmětů a jejich rozmístění v cílových prostorách.

Stěhovací obaly neshánějte

Při každém stěhování zabalíme váš větší i drobný nábytek, IT techniku, obrazy, jiná umělecká díla, domácí spotřebiče a spotřební elektroniku do strečové a případně též bublinkové folie. Použijeme speciální obaly pro PC a jinou IT techniku, pro hodnotná kancelářská nebo technologická zařízení a pod. Při stěhování a manipulaci s hodnotnými předměty a zařízeními je převezmeme a předáme proti předávacímu protokolu. Ve voze břemena upevníme pásy a dekami. Skříně vozů jsou polstrované, vybavené úchyty pro upevnění nábytku a zařízení.

Nemáte-li vlastní, stěhovací krabice vám dodáme nebo zapůjčíme na 4 týdny. Stěhovací kartony dovezeme předem dle vašich potřeb nebo v den stěhování, pokud jste zvolili i balící servis. Při zapůjčení krabic se skládá depositum dle ceníku.

Postaráme se o vše, o plánování i realizaci vašeho stěhování, takže vy se můžete soustředit na důležitější věci.


Anebo vám pomůžeme s tou částí stěhování, kterou sami nestíháte nebo si na ni netroufáte.  

Poptejte zdarma cenu vašeho komerčního stěhování. Jednoduše zadejte na webu nezávaznou poptávku. Můžete i připojit vlastní soubory se seznamem nebo poptávkou. Psát můžete i e-mailem: dispecink@easy-moving.cz. Nebo volejte dispečink +420 775 038 888. Anebo nás rovnou pozvěte na nezávaznou prohlídku v Praze zdarma. Vypracujeme návrh stěhování pro vaši firmu na míru včetně kalkulace ceny.

Komerční stěhování: Terms of Use
bottom of page